Kendi ruhumu keşfettim.

PLEİADES MEDİTASYON BİZE NE KAZANDIRIR ?

Meditasyonun beyin ve sinir sistemi üzerinde etkili olduğu, dünyanın ileri gelen üniversiteleri ve bilim kurumları tarafından yapılan deneysel ve akademik çalışmaların kanıtlanmış olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tüm araştırma sonuçlarına sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Bugüne kadar Pleiades ileri seviye meditasyon uygulama ve uygulayıcılık programına katılan katılımcılarımızın, seminer deneyimleri ve röportajlar ında somut olarak deneyimlenen ve ölçülebilir değerde verilen geri bildirimler sitemizde yayınlanmıştır.

Pandemi döneminde sosyal medya instagram sayfamız üzerinde başlatılan sosyal sorumluluk projemize katılan katılımcıların yorum yapan ve geri bildirimler sitemizde ve sosyal medya instagram yayınlanmaktadır.

Pleiades İleri Seviye Meditasyon Uygulamaları bize neler kazandırabilir, yaşam kalitemizde nelere şahit olabiliriz şimdi bir göz atalım;

 1. Beden gizli zekamızı aktive edebilir ve kendimizi dengeleyebiliriz.
 2. Beynimizin ve sinir sistemimizin sağlıklı hale getirilmesini sağlamak.
 3. Stresin büyük oranla tüm hastalıkların kökeni olduğu bilinmektedir. Stres kontrolünü ve sistemimizin üzerinde baskıyı kaldırabiliriz.
 4. Bedenimizin ve sinir sistemimizin dilini öğrenebilir ve iletişim kurabiliriz.
 5. Kendi gizli potansiyelimizi açığa çıkarabilir ve günlük hayatımıza entegre edebiliriz.
 6. Geçmiş ve gelecek kaygılarımızı, korkularımızı kendimize uygulamalar uygulayarak dönüştürebiliriz.
 7. Bulunduğumuz mekanı, evimizi ve işyerimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.
 8. İlişkilerimizi ve aile yaşantımızdaki problemleri çözmeyi öğrenebiliriz.
 9. Sorunlarımızı büyütmek yerine çözüm üretebiliriz.
 10. Kendimizi ifade etmeyi ve değerimizi farketmeyi öğrenebiliriz.
 11. Fiziksel sorunlarımız üzerine uygulamalar gerçekleştir yaşam kalitemizi arttırabiliriz.
 12. Tüm bunları ve daha başka hiçbir teknik, öğreti, sınır, kalıp ve kurala bağlı kalmadan başarabilir ve kendi hayatımızın mimarı olabiliriz.
 13. Kendi kendimize uygulamalar yapabildiğimiz gibi yakınlarımıza ve çevremize meditasyon seansları uygulayarak rehberlik yapabilir ve uzaktan sayısız katılımcıya seans uygulaması yapabiliriz.
 14. Kendimizi meditasyon alanında geliştirebilir ve hazır olduğumuzu hissettiğimizde meditasyon eğitmeni olabiliriz.

Meditasyonun bize kazandırdığı en önemli şey kendi varlığımızın kontrolünü ele almak, öz varlığımızla iletişim, olumsuz duygulardan ve stresten özgürleşmek, kendimizin efendisi olmak, kendini bilmek ve tanımaktır.

Bize iletmek için önemli ve değerli varlığımızı sürdürmek, veri ışığında buna şahit olmak ve modern dünyanın değişen gündemine göre uyum sağlamak bizim elimizdedir.

Kendi ruhumu keşfettim olduğu gibi Meditasyon bize uzun zamandır uzak kaldığımız ve belkide unuttuğumuz kendimizi yine bize veren bir anahtardır.

Kendinize vereceğiniz önemli hediye yine kendi varlığınızdır.