Anksiyetemi bu sayede yendim. Pleiades İleri Seviye Meditasyon Sistemidir. Bilinen klasik meditasyon tekniklerinden farkı, teknik kullanılmaması ve beden gizli zekasının uyandırılması içeren bir dizi aktivasyon seansları takip edildikten sonra birey meditasyon seanları uygulayabilmeleridir.

Pleiades İleri Seviye Meditasyon Eğitim Programına katıldıktan ve aktivasyon seanslarına katıldıktan sonraler içip çevrelerine ve çevrelerine meditasyon seansları yapabilir duruma gelirler.

Hepimizin hayatta sıkışmış, çaresiz ve değersiz hissettiği anlar olmuştur. Kimi zaman geçici ama kimi zamanda geçmek bilmeyen bu duygu karmaşasının içinde kendimizi kaybetmiş bir halde farkında bile olmadan yaşamımızı devam ettirmekteyiz.

Belki de çocukluğumuzda yaşadığımız, belki de olabilirlik dönemimizde başımıza gelen ve bizde duygusal yük dosyasında bu sorun yumabilecek özgürleşmek isteriz ama bunu nasıl yapacağımızı bir türlü bilemeyiz.

Bir zamanı durdurup kendimizle yüzleşmek ve kendimizi sorgulamak, kendimizi tanımak için, daha da önemlisi kendi varlığımız için çözüm arayışlarına girebiliriz.

Taşıdığımız duygusal yükler, fiziksel problemler, zihinsel karmaşalar bizi kendi varlığımızı sorgulamaya itebilir.

Hayatımızı sorgulamaya başladıysak, dengemizi yeniden nasıl kurabileceğimiz arayışına girdiysek, kim olduğumuz ve kim olduğumuzun sağlığını anlama arayışı başladıysa, insanın hakikatinin ne olduğu sorusu bizi kendimizi sorgulamaya itiyorsa işte o zaman tam da doğru zamanda doğru yerdeyiz.

Bugüne kadar hepimiz “MEDİTASYON” kelimesine aşinayızdır. Ama tam olarak “MEDİTASYON” nedir sorusunun cevabını birçoğumuz tam olarak bilmiyoruz.

Birçok filmde, yazıda ve görselde “MEDİTASYON” hakkında bilgilerle karşılaşmış, “MEDİTASYON” yapan kişilerde gördüğüm ve birtakım üye de sahip olmuşuzdur.

“MEDİTASYON” kendimizi tanımak, bilmek, izlemek ve için kendimize doğru çıktığımız bir yoldur.

Bu yolda bize ait olmayan ne varsa farkına varmak ve yüklerden özgürleşmek, kendi bedenimizin gizli zekası ile tanışmak, belki de uzaklaştığımız ruhumuzun sesini yeniden duymak ve zihnimizin doğasını anlamak bu serüvenin sadece ilk basamağıdır.

2012 yılında keşfedilen ve günümüz modern dünyasına kazandırılan Pleiades İleri Seviye Meditasyonu, bizi meditasyon hakkında bilinen tüm kalıp, sınır, teknik ve ritüellerin ötesine taşıyor.

Eski yöntemlerin bilinen, kalıplardan, yapılmalıydı, yapılmamalıydı, olmalıydı, olmamalıydı gibi sınırlamalardan, olumlama ve imajinasyon gibi odaklanma tekniklerinden öteye geçiren ve ruhun bilgeliğini meditasyon sistemidir, Pleiades İleri Seviye Meditasyon Sistemi.

Eski yöntemle meşakkatli yollardan ve kurallardan geçmek, yıllarca çabalamak ve odaklanmaya çalışmak yerine, basit, kolay, hızlı ve somut etkilerle bedenimizin bilgeliğini açığa çıkaran bu sistem yaşam kalitemizi arttırmakla kalmayıp evrensel hazinemiz olan beyin ve kalbimizi ileri seviyede kullanabilmemizi kullanma olanakları.

Eğer kendimizi tanımaya, bilmeye, keşfetmeye ve kendimizi yeni baştan doğurmaya hazır tıslamaksak yola çıkmak için adım atmanın zam zamanı.

Şimdi “ MEDİTASYON ” hakkında dünyanın önde gelen üniversite ve bilim kuruluşlarının ilk akademik araştırmalara ve sonuçlarına göz atmakla yolculuğumuza başlayabiliriz.

Daha sonra Pleiades İleri Seviye Meditasyon Eğitim Seminerlerine katılan katılımcılarımızın görüş ve izleme sitemizden izleyebilir, seminerlerde tekrar meditasyon seans videolarına göz atabilirsiniz.

Konu hakkında ki Bilimsel Videolarımıza da sitemizden ulaşabilir aynı zamanda pandemi döneminde başlatılan sosyal sorumluluk projemiz de uzaktan düzenlenen meditasyon etkinliklerine katılan katılımcılarımızın seanslarında yaşadığı deneyimlere de yine sitemiz sırasında yaşıyor.

Anksiyetemi bu sayede yendim. Pleiades İleri Seviye Meditasyon Sistemi , dünya çapında bilimsel araştırmalar ve yine dünyanın önde gelen bilim kurullarının deneylerine dayanan sonuçlara paralellik göstermektedir.”

“Pleiades Seminerlerine katılan katılımcıların verdikleri geri bildirimler ve röportajlar, İnstagram hesabımızda başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen uzaktan düzenlenen meditasyon seans uygulamalarına istinaden yapılacak işler yapacaklar Pleiades Meditasyon Sisteminin etki ve faydalarını ortaya çıkarmıştır.”

[/ bg_collapse]