Pleiades bize ne kazandırır ? Meditasyonun beyin ve sinir sistemi üzerinde etkili olduğu, dünyanın ileri gelen üniversiteleri ve bilim kuruluşları tarafından yapılan deneysel ve akademik çalışmalar sonucu kanıtlanmış olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tüm araştırma sonuçlarına sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Bugüne kadar Pleiades ileri seviye meditasyon uygulama ve uygulayıcılık programına katılan katılımcılarımızın, seminer deneyimleri ve röportajlarında somut olarak deneyimlenen ve ölçülebilir değerde verilen geri bildirimler sitemizde yayınlanmıştır.

Pandemi döneminde sosyal medya instagram sayfamız üzerinde başlatılan sosyal sorumluluk projemize katılan katılımcılarımızın verdiği binlerce yorum ve geri bildirimler sitemizde ve sosyal medya instagram sayfamızda yayınlanmaktadır.

Pleiades İleri Seviye Meditasyon Uygulamaları bize neler kazandırabilir, yaşam kalitemizde nelere şahit olabiliriz şimdi bir göz atalım ;

 1. Beden gizli zekamızı aktive edebilir ve kendimizi dengeleyebiliriz.
 2. Beynimizin ve sinir sistemimizin sağlıklı duruma evrilmesini sağlayabiliriz.
 3. Stresin büyük oranla tüm hastalıkların kökeni olduğu bilinmektedir. Stres kontrolünü sağlayabilir ve sistemimizin üzerindeki baskıyı kaldırabiliriz.
 4. Bedenimizin ve sinir sistemimizin dilini öğrenebilir ve onunla iletişim kurabiliriz.
 5. Kendi gizli potansiyelimizi açığa çıkarabilir ve günlük hayatımıza entegre edebiliriz.
 6. Geçmiş ve gelecek kaygılarımızı, korkularımızı kendimize uygulamalar yaparak kolaylıkla dönüştürebiliriz.
 7. Bulunduğumuz mekanı, evimizi ve işyerimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.
 8. İlişkilerimizi ve aile yaşantımızdaki problemleri çözmeyi öğrenebiliriz.
 9. Sorunlarımızı büyütmek ve tepki vermek yerine onları çözümlemeyi öğrenebiliriz.
 10. Kendimizi ifade etmeyi ve değerimizi farketmeyi öğrenebiliriz.
 11. Fiziksel sorunlarımız üzerine uygulamalar yaparak yaşam kalitemizi arttırabiliriz.
 12. Tüm bunları ve daha fazlasını hiçbir teknik, öğreti, sınır, kalıp ve kurala bağlı kalmadan kolaylıkla başarabilir ve kendi hayatımızın mimarı olabiliriz.
 13. Kendi kendimize uygulamalar yapabildiğimiz gibi yakınlarımıza ve çevremize meditasyon seansları uygulayarak rehberlik yapabilir ve uzaktan sayısız katılımcıya seans uygulaması yapabiliriz.
 14. Kendimizi meditasyon alanında geliştirebilir ve hazır olduğumuzu hissettiğimizde meditasyon eğitmeni olabiliriz.

Meditasyonun bize kazandırdığı en önemli şey kendi varlığımızın kontrolünü ele almak, öz varlığımızla iletişime geçmek, olumsuz duygulardan ve stresten özgürleşmek, kendimizin efendisi olmak, kendini bilmek ve tanımaktır.

Bize bahşedilen en önemli ve değerli varlığımızı en verimli şekilde değerlendirmek, bilimsel veriler ışığında buna şahit olmak ve modern dünyanın hızla değişen gündemine kolaylıkla uyum sağlamak bizim elimizdedir.

Meditasyon bize uzun zamandır uzak kaldığımız ve belkide unuttuğumuz kendimizi yine bize veren bir anahtardır.

Kendinize vereceğiniz en önemli hediye yine kendi varlığınızdır.

İletişim : (0543) 717 22 87