Pleiades Uzaktan Etkinlikleri Katılım Yönergeleri ;

Pleiades Uzaktan düzenlenen meditasyon etkinlikleri için katılım yönergeleri aşağıda listelenmiştir. Ücretli veya Ücretsiz tüm etkinlik ve seans uygulamalarında yönergeler aynıdır. Katılım sağlayacağınız hangi program olursa olsun aşağıda ki yönergeler belirlenen Pleiades Seans Katılım Yönergeleri seans saatlerinde neler yapmanız gerektiği ile ilgilidir.

 1. Seans Saatinde seansa gireceğiniz mekan loş ışıklı, temiz ve havalandırılmış olmalıdır. Elinizden geldiğince ortam koşullarını sağlamanız tavsiye edilir.
 2. Seans başlamadan önce aşır olarak tok olmamaya özen göstermelisiniz.
 3. Seans Saati geldiğinde belirlenen pozisyona geçtikten sonra gözlerinizi hafifçe kapatın.
 4. Gözlerinizi kapattıktan sonra burnunuzdan alabildiğiniz kadar nefes alın ve ağzınızdan verebildiğiniz kadar derin nefes verin. Nefes alışınız ve verişinizin hızlı olmamasına özen gösterin ve yavaş nefes alın ve verin.
 5. Nefes alış verişini sadece 3 kez tekrarlayın.
 6. Bedeninizi kontrol edin, kasılmış ve gergin bölgeleri gevşetin ve rahatlayın.
 7. Zihninizi serbest bırakın, konsantre olmaya çalışmayın, eğer zihninizden düşünceler geçiyorsa bırakın ve sadece farkına varın. Düşüncelerinizle savaşmaya çalışmayın veya onları susturmaya çabalamayın.
 8. Seans esnasında sadece bedenize odaklanın ve bedeninizde neler olduğunu takip edin.
 9. Seans boyunca bu şekilde devam edin.
 10. Seans esnasında ara verebilir, ihtiyaçlarınızı giderebilir ve yeniden seans pozisyonuna geçerek devam edebilirsiniz.
 11. Seans esnasında kendinizi tamamen serbest bıraktığınızdan emin olun ve bedeniniz istemsiz kas hareketleri yapmaya başlarsa izin vermeye özen gösterin ve direnmeyin.
 12. Seanslarda beden gizli zekası ve iradesi devreye girdiğinden bedeninizin kendi zekası ile kendini esnetmeye, yenilemeye ve dönüştürmeye başlamasına somut olarak şahit olabilirsiniz.
 13. Eğer hiçbir şey hissetmiyorsanız bu sorun teşkil etmez, her bedenin yolu ve süreci birbirinden farklıdır. Arka planda yenilenme başlar ama bu deneyime düşmeyebilir ve seansın gerçekleşmediği düşüncesine kapılmayın.
 14. Bir çok katılımcı 3 – 5 – 9 seanstan sonra deneyim yaşamaya başlayabiliyor. Bedeninizden ümidi kesmeyin ve akışına bırakın.
 15. Yukarıda yönergeler her duruş pozisyonu için geçerlidir.

Şeref Tolga Kuralay

Pleiades Seans Katılım Yönergeleri